P. Mažylio gimdymo namuose kuriama jauki šeimyninė atmosfera, kad naujagimio atėjimas į šeimą būtų saugus ir rūpestingai prižiūrimas profesionalios medikų komandos.

Į nėštumo patologijos palatas moterys guldomos esant nėštumo patologijai, kai gydytojas numato būtinybę atidžiai stebėti vaisiaus būklę, jei reikia atlikti išsamesnius tyrimus ar skirti gydymą.

Taip pat teikiama nėščiosios stebėjimo paslauga, jei kyla abejonė dėl moters ar vaisiaus sveikatos būklės, nėščioji skyriuje stebima ne mažiau 4 valandas. Išsiaiškinus negalavimus ir sveikatos sutrikimų priežastis, suteikus pagalbą, moteris išleidžiama į namus. Jei yra moters ar vaisaus sveikatos sutrikimų ir reikalingas gydymas, moteris guldoma stacionariniam gydymui.

Telefonas informacijai: 8(37) 220072

Akušerijos ginekologijos skyriuje yra  3 gimdyklos, 17 lovų po gimdymo ir 5 nėštumo patologijos lovos. Palatos po gimdymo – vienvietės ir dvivietės. Yra galimybė gyventi abiem šeimos nariams su naujagimiu mokamose palatose.

Mokamos palatosKaina už parą:
Dvivietė palata su WC, TV, šaldytuvu (15 palata) 28,96 €
Vienvietė palata su WC, TV (16 ir 17 palatos) 14,48 €
Vienvietės palatos su TV (19 palata)   8,69 €
Mokestis už papildomą sulankstomą lovą   8,69 €
Palatoje esanti lova naudojama gimdyvės vyro 14,48 €

Skyriaus akušerės visą parą užtikrina kvalifikuotą ir nuoširdžią gimdyvės ir naujagimio slaugą. Gydytojas stebi ir įvertina sveikatos būklę, jei reikia – skiria gydymą.

Po gimdymo naujagimis neatskiriamas nuo mamos, gimdykloje žindomas, kartu su mama vežamas į pogimdyminę palatą. Jei yra atliekama cezario pjūvio operacija,  naujagimis guldomas mamai ant krūtinės. Palatose po gimdymo moteris gali daugiau sužinoti apie naujagimio žindymą, priežiūrą, moters mankštą po gimdymo – apie tai skelbia spausdinta informacija, lankstinukai, plakatai.

Už suteiktas paslaugas pacientėms mokėti nereikia. Mokama iš privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšų.

Nauja medicinos įranga, gauta pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą, padeda tiksliau ir operatyviau diagnozuoti sutrikimus ir pradėti gydyti nėščiąją bei stebėti ir vertinti vaisiaus ar naujagimio būklę.

Atvykstant gimdyti atsivežkite savo asmens dokumentą ir nėščiosios kortelę (forma 113). Pasiimkite naktinių drabužių, įklotų, higienos priemonių (dantų šepetėlis, muilas, šampūnas), sauskelnių naujagimiui, vilnonių kojinyčių. Drabužėlius duodame, bet galite atsivežti ir savo.

Skyriuje dirba:

IMG_2488

skyriaus vedėjas, gyd. Rolandas Borkys

 

IMG_2480

gyd. Marius Goberis

 

IMG_2457

gyd. Evaldas Sutkus

 

IMG_2528

gyd. Giedrė Kapūstienė

 

IMG_2506

gyd. Rasa Mackevičienė

gyd. Irina Sučkova, gyd. Aušra Janavičienė, gyd. Danielė Apanavičienė, gyd. Vitalija Rimaitienė, gyd. Rasa Liaudanskaitė, gyd. Jurgita Vinciūnienė

 

DSC_0104

vyr. akušerė Reda Jakštienė