Prieš 12 metų, šią dieną (lapkričio 16 d. – P.Mažylio gimdymo namų past.), jūsų gimdymo namuose gimė mano dukra Goda. Tai buvo viena iš 8 gimusių mergaičių tą parą. Kasmet vis pagalvoju ir mintyse padėkoju medicinos personalui, gydytojai Giedrei Kapūstienei už profesionalumą, pagarbą, šilumą. Ačiū labai ir pučiame žvakeles ant torto kartu su dar tą dieną jūsų įstaigoje gimusiomis mergaitėmis. Mama Vaida.

P.S. Apie tą neįprastai gausiai gimusių mergaičių kiekį tada rašė ir „Kauno diena“.

KDMAzylis

2018 11 16

***

Noriu nuoširdžiai padėkoti pirmiausiai gyd. T. Biržiečiui už galimybę natūraliai pagimdyti antrąją dukrytę po Cezario pjūvio. Spalio 24 d. po 15 val gimė Miglė, 3742 g ir 50 cm sveika ir stipri mergaitė. Visas tas valandas gydytojas rūpinosi ir globojo mus, jutome stiprų palaikymą ir likome sužavėti gydytojo profesionalumu, švelnumu, nuoširdumu ir meile savo darbui. Viskas buvo tobula!
Dėkojame nuostabiam personalui, akušerėms, kurios padėjo patarimais ir rūpinosi mumis visą laiką, anesteziologei, sesutėms ir visam personalui. Ačiū už rūpestį ir už tai, kad leidote jaustis kaip namie.
P. Mažylio namai yra tikrai jaukūs, tad rekomenduočiau čia gimdyti visoms, kurios nenori jaustis lyg gimdančios „konvejeriu”, kurioms reikia jaukumo ir žmogiško dėmėsio!
Sėkmės!

Vaiva A.

2018 11 14

***

Su dideliu dėkingumo rašau šį komentarą. Teko įvertinti gimdymo namų komfortišką gimdyklą su burbuline vonia, personalo požiūrį į žmogų, į natūralų gimdymą. Dėkoju už rūpestingą nėštumo priežiūrą, kai gydytoja nuoširdžiai rūpinasi, bendrauja šiltai, gydytojai, kuri kelia tik pasitikėjimą G.Kapūstienei.
Gimdymo metu pasikeitus kelioms pamainom, akušerėms Rasai ir Jolantai, Deimantei už palaikymą, pozityvų požiūrį, gerą nuotaiką, padrąsinimą, slaugutei už burbuliukų vonią.
Ir už mūsų didutį kūdikėlį, kuris atėjo dalyvaujant gydytojui Sutkui ir akušerei Editai, kai jau skausmų iškamuotai (be nuskausminimo gimdant) padėjo nepasiduoti emocijoms, kiek įmanoma išlikti prote, ir greitai užgimti mažyliui, ko būtent tuomet ir reikėjo.
Naujagimių skyriui už pagalbą mūsų mažajam žmogui, akušeriniam už valerijonus ir visa kita.
Esate puikiausia gimdymo įstaiga, ne tik su istoriniu pastatu storomis, gražiomis sienom, bet turite ir didžiausią turtą motyvuotus, malonius, kompetetingus, žmogiškus darbuotojus, kur pacientas jums žmogus, o ne klientas, su vokeliais pinigų. Ačiū !!!!!!!!

Ilona

2018 10 28

***

2018.10.11 gimė didelis berniukas, esu be galo laiminga personalo darbu buvo profesionaliai sureaguota i esamą situaciją, psichologinis palaikymas buvo super, didelis Dėkui merginom iš dienos stacionaro, gydytojai Apanavičienei už nuojauta ir tvirtą nuomonę, gydytojai Rupšienei ir Akušerei Rasai už nuostabų darbą, vedėjui ir visiems kitiems. Dirbate sunkų darbą, labai tai gerbiu. Didžiausios sėkmės.

Laima Grigaitienė

2018.10.14

***

2018.09.11. daktaro Biržiečio dėka, pagimdžiau sūnų 5,570 kg. 61cm. Superinis, kolektyvas ačiū visiems už pagalbą, supratingumą. O daktarui T.Biržiečiui ypatingas ačiū už neapsakoma pagalbą gimdymo metu.

Agnė K.

***

2018.08.02 gimė dukrytė Nila. Tai jau trečias vaikas mūsų šeimoje ir visi jie gimė jūsų gimdymo namuose. Norime nuoširdžiai padėkoti gyd. J. Šakalienei ir susijusiam pagalbiniam personalui, kuris kaip ir per pirmus du gimdymus atliko savo darbą idealiai.
Ačiū jums už nuostabų darbą !!!

Jolanta Vengalienė

2018 09 08

***

Labai noriu padėkoti šių gimdymo namų personalui padėjusiam ateiti į šį pasaulį mūsų stebuklėliui, o ypač gydytojui Evaldui Sutkui. Sėkmės darbuose ir didelis Ačiū.
2018 03 25
***
Reikėjo giminaitei ginekologinės skubios pagalbos, nedelsiant kreipėmės pas gydytoją Snieguolę Martinkienę, kuri mums pagelbėjo. Po operacijos buvo profesionali, rūpestinga gydytoja. Priekaištų neturime. Didelis AČIŪ! Taip pat ačiū ir personalui.

Laima N.

***

Kovo 25 dieną gimė mūsų nuostabioji dukrytė. Gimdymas buvo nelengvas, viskas baigėsi skubiu Cezario pjūviu.Tad mūsų visa šeima norim tarti didelį Ačiū.

Ypatingą Ačiū tariu gydytojom R.Mackevičienei ir V.Rimaitienei. Už jų padrąsinančius žodžius, už palaikymą, už profesionalumą ir visapusišką priežiūrą gimdymo metu. Jų abiejų pastangų
dėka šiandien švenčiu pirmąją Mamyčių dieną. Linkiu joms kantrybės, sėkmės darbe ir asmeniniam gyvenime, neprarasti to žmogiškumo, supratimo ir atjautos savo pacientui.

Ačiū akušerijos skyriaus personalui, akušerei R.Laukaitienei. Jos pozityvumas ir naudingi patarimai padėjo suprasti daugelį nežinomų dalykų.

Ačiū Naujagimių skyriui, vedėjai D.Viršutienei už įneštą gerą nuotaiką ir patarimus ateičiai apie vaikučio auginimą. Naujagimių sesutės labai paslaugios, kiek kartų ėjo pas mane į palatą, kai buvo problemų su pienuku, ačiū už jų kantrybę ir geranoriškumą ir emocinį palaikymą kai jau galvojau nuleisti rankas. Tikėjomės pas jus sugrįžti nebent per antrą nėštumą, tačiau viskas pasisuko kiek kitaip. Teko grįžti su komplikacijom. Į pjūvį pateko didelė infekcija. Tad buvau paguldyta į ginekologijos skyrių. Taip, teko patirti vėl labai daug didelių skausmų, varginančių perrišimų, bet kaip gyd. S.Martinkienė pasakė: “Viskas dėl mano sveikatos ir geros savijautos”.

Gyd. H.Kažemėkaitytė ir ginekologijos sesutė Diana (atsiprašau bet pavardės nesužinojau) padėjo ištverti sunkias akimirkas, kai galvojau kad niekada nepagerės. Ačiū joms už vilties suteikimą ir kiekvienos dienos praskaidrinimą.

Ačiū moterų konsultacijos akušerei Rasai. Nuostabi medikė, labai maloni, labai sąžininga ir supratinga.Visų neįvardinsiu, bet dar kartą įsitikinau kad jūsų įstaigoje dirba puikūs specialistai. Ir ateityje tikrai rekomenduosiu visoms būsimoms mamytėms čia kreiptis 🙂

Visiems profesinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų.

Pagarbiai,

Vaida A.

***

Nėščiųjų baseino užsiėmimai kovo 8 tosios proga buvo nuostabūs! Šiltas vanduo, maloni muzika, paslaugus personalas… Tikras poilsis būsimoms mamytėms prieš rimtą darbą! 😉

Raminta D.