Noriu labai padėkoti balandžio 7 d. dirbusiam personalui, o ypač akušerei Vitalijai, už pagalbą ir sklandžią priežiūrą gimdymo metu. Nors karantino metu vyras negalėjo dalyvauti, gimdyme jaučiau absoliučią pagalbą ir nieko netrūko.

Apie naujagimio priežiūrą buvau susirinkusi daug teorinių žinių, o persikėlus į palatą per tris paras gavau visą reikalingą pagalbą pritaikant jas praktiškai. Ypač apie žindymą, kurį ir toliau sėkmingai tęsiu.

Ačiū dar kartą ir, jeigu viskas gerai, susitiksime po gerų dviejų metų!

2020 04 17

***

Balandžio 12 dieną P. Mažylio gimdymo namuose gimė mūsų sūnelis Ąžuolas. Nuoširdžiai dėkoju gyd. M. Goberio komandai, priėmusiai gimdymą, už profesionalumą ir priežiūrą; o akušerei Rasai Vėlavičienei – dar ir už didžiulį emocinį palaikymą. Taip pat ačiū visoms Naujagimių skyriaus komandos narėms, dirbusioms balandžio 12-15 dienomis už sūnelio priežiūrą ir visus atsakytus klausimus 

2020 04 17

***

Didžiausias AČIŪ už rūpestį ir dėmesį gyd. E. Sutkaus ir N. Bušinos komandoms!!! Niekad nebūčiau pagalvojusi ir nesu sutikusi, tokių rūpestingų ir atjaučiančių gydytojų!

2020 04 10

***

Labai noriu padėkoti G.Kapūstienei nuostabiai gydytojai ir Jos komandai! Kovo 2 d. Gimė mūsų sūnelis Herkus. Personalas ir priežiūra nepriekaištinga! ❤️
Dėkoju Jums be galo ! ❤️

2020 04 01 d.

***

Sako, kad tik Dievas gali kurti stebuklus…
Šventai tuo tikėjome, kol nesutikome Jūsų, gerbiamas gydytojau Tomai Biržieti. Jūsų nuoširdi priežiūra ir rūpestis padėjo gimti mūsų didžiausiam stebukliukui – Mykoliukui. Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai!
Esame sužavėti Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu.Visą laiką jautėme rūpestį. Jautėmės, tarsi personalas mumis rūpintųsi taip, lyg seniai mus pažinotų. Nuoširdi padėka Jums, brangieji. Išlikite tokie, kokiais esate.
Su didžiausia pagarba,
Mykoliukas, Rūta ir Kęstutis Remeikiai

2020 01 13

***

Didelis ačiū gydytojui R.Borkiui už visa nėštumo rūpestį ir džiaugiuosi kad pas jus susilaukiau savo nuostabios porelės 2018 07 17
Operatyvus mediku darbas,rūpestis savo pacientais paliko dideli įspūdį mums su vyru
Ačiū jums

Oksana

2020 01 04

***

Labai geras, kompetetingas kolektyvas. Padarys viska, kad patirtumėt kuo mažiau streso tokiu svarbiu momentu. Nepamiršta ir po gimdymo ir padeda ir pakonsultuoja, žindymo klausimu visas personalas palankus. Net mažo nėštumo stadijoje priėmė ir paguldė stebėjimui, nes klinikos atsisakė. Šaunuoliai, sveikatos, stiprybes visam kolektyvui!!!

Ramunė

2019 12 26

***

Superinis kolektyvas, puiki priežiūra!

Lina

2019 12 21

***

Rekomenduoju!
Gimdėme gegužės mėnesį. Tikrai rūpestingi gydytojai puikus personalas, nieko netrūko viskuo padėjo.

Jūratė

2019 12 16

***

Geriausi gimdymo namai, geriausi daktarai didžiausias AČIŪ!! Jūs super!! Didelis AČIŪ daktarei Kopūstienei ir visoms seselėms.

Elvyra

2019 12 07

***

Didelis AČIŪ visam Mažylio ligoninės personalui! Už nuoširdų rūpestį ir puikią priežiūrą! Ypatingai norime padėkoti gyd. E.Sutkui, už pagalbą, kompetenciją ir profesionalumą savo srityje!

Justina

2019 11 29

***

Labai noriu padėkoti visam kolektyvui dirbusiam spalio 18 dieną 2019 m. Anasteziologei visoms sesutėms ir ypatingas Ačiū daktarui Rolandui Borkiui. Ačiū visiems už profesionalų darbą už šiltą ir malonų bei be galo rūpestinga bendravimą. Ačiū jums visiems !

Egle

***

Ir mes norėtume padekoti Editai Rupšienei bei visam tobulam kolektyvui!!! AČIŪ, JŪS SUPERINIAI!!! Mūsų dukrytė gimė gegužės 22d. Dominyka siunčia Jums didžiausius linkėjimus ir bučkį!!! Sėkmės Jums !!! Ir dar karteli AČIŪ!!!

Laima

2019 10 17

***

Trūksta padėkos žodžių visam kolektyvui. Esu labai dėkinga visiems ir ypač komandai, dirbusiai 2019.08.19 d. AČIŪ už Jūsų darbą ir rūpestį!!!

Diana

2019 08 26

***

Likau labai patenkinta priežiūra ir palaikymu! Kad palaikė, paaiškino, kai buvo sunku! Tikrai rekomenduoju!

Irma

2019 08 13

***

2018.08.02 gimė dukrytė Nila. Tai jau trečias vaikas mūsų šeimoje ir visi jie gimė jūsų gimdymo namuose. Norime nuoširdžiai padėkoti gyd. J. Šakalienei ir susijusiam pagalbiniam personalui, kuris kaip ir per pirmus du gimdymus atliko savo darbą idealiai.

Ačiū jums už nuostabų darbą !!!

Jolanta Vengalienė

2019 08 08

***

2019.07.28 buvo atlikta Cezario pjūvio operacija ir į pasaulį atėjo dukryte 52 cm 3912 kg. Operavo gyd. R.Borkys. Esu be galo dėkinga jam ir visai komandai, kuri greitai ir operatyviai padėjo mažutei ateiti į pasaulį. Po operacijos personalas atsakingai ir rūpestingai prižiūrėjo, domėjosi savijauta, padėjo pirmą sykį atsistoti ir palydėjo iki wc. Personalo merginos puikiai žino savo darbą, maloniai bendrauja. Kai perkėlė į palatą, taip pat eidavo vis ir klausdavo, ar nereikia nuskausminti, ar viskas gerai. Vienu žodžiu – gimdžiau čia 2 karta ir jeigu kada nors tektų vėl rinktis, kur gimdyti – vienareikšmiškai rinkčiausi P.Mažylio gimdymo namus! Dar kartą nuosirdžiai esame dėkingi visam kolektyvui ir ypatingai gyd. R.Borkiui! Ačiū!
2019 08 04
***
Taip, Kaune yra modernesnių vietų gimdyti, tik nežinau ar galima rasti geresni kolektyvą 🙂 Noriu ypatingai padėkoti daktarei G. Kapustienei – rūpestinga, jautri ir labai kompetentinga daktarė. Akušerėms Aurelijai ir Rasai. Visi tyrimai buvo sužiūrėti, viskas detaliai paaiškinta, o prireikus net asmeniškai paskambinta! Taip pat didelis AČIŪ kineziterapijos centro – nėščiųjų rojaus – kolektyvui! Jei ne mankštos baseine ir specialūs masažai, nežinau ar būčiau taip sklandžiai pagimdžiusi 4,100 kg gražuolę 😉 Rekomenduoju visiems. Čia jumis pasirūpins iš širdies!
2019 06 20
***
Visą neštumo laikotarpį lankiausi ir gimdžiau Mažylio gimdymo namuose. Per keturias paras pamačiau daugybę skirtingų specialistų, personalas labai paslaugus. Visi vieni už kitus malonesni, geranoriški, pasiruošę padėti visais klausimais bet kuriuo paros metu.  Žmones dirba iš pašaukimo. Džiaugiuosi už jus, esate pavyzdys kitiems. Linkėjimai naujagimiu ir akušeriu skyriui! 😊❤️💐
Greta
2019 06 11
***
 Vienareikšmiškai tik patys geriausi atsiliepimai! Neturiu žodžių apsakyti, kokie laimingi esame, jog pasirinkome šiuos gimdymo namus tiek neštumo priežiūrai, tiek gimdymui. Juose tvyro jauki namų atmosfera ir ramybė, kiekvienas sutiktas darbuotojas su šypsena ir paslaugus. Visa gyvenimą liksiu dėkinga gydytojui T. Biržiečiui, akušerei R. Laukaitienei ir likusiam visam gimdymo namų personalui už mūsų stebuklą, kuri sūpuojame rankose! ❤️ Neštumas ir gimdymas buvo pirmas, bet prisiminimai ir patirtis tokia, kad nesudvejodama atsukčiau laiką atgal ir pakartočiau viską iš naujo dar ir dar karta!!! Gimdymo metu visa komanda dirbo vieningai ir negaliu pati patiketi, jog pirmas kartas buvo toks sklandus, jog liko tik patys geriausi prisiminimai, jog norisi greičiau pakartoti😊 Būtinai čia sugrįšime, ačiū Jums visiems už jūsų didelę meilę savo darbui, kurios neįmanoma nepastebėti! ❤️
Enrika
2019 06 05
***
 Lygiai prieš mėnesį 2019 sausio 16 d. šį pasaulį išvydo mūsų mažylis Jonukas. Esame be galo dėkingi nuostabiam gydytojui Mariui Goberiui už profesionalią pagalbą ir darbą, rūpestį, nuoširdumą, pozityvumą bei gerą nuotaiką. Su didžiausia pagarba taip pat dėkoju prisidėjusiems Tomui Biržiečiui, akušerei Rasai Vėlavičienei, ir visam visam akušerijos ginekologijos skyriaus personalui už nuostabų darbą, rūpestingumą, supratingumą ir visokeriopą pagalbą! :)))) Dar labai dėkinga nėščiųjų baseino personalui, nuostabioms kineziterapeutėms už nepriekaištingą darbą, gerą nuotaiką patarimus ir suteiktą pagalbą visą nėštumo laikotarpį!:)))
Kamilė V.
2019 02 16

***

Atsiliepimas mūsų “Facebook” paskyroje:

Mažylio gimdymo namai paliko kuo geriausią įspūdį. Tiek nėštumo priežiūra, mankšta nėščųjų baseine, tiek gimdymas ir priežiūra po gimdymo – viskas buvo puiku 🙂 Ypač esame dėkingi personalui, kuris padėjo mūsų sūnui ateiti į šį pasaulį, taip pat naujagimių skyriaus darbuotojoms, kurios nuoširdžiai rūpinosi truputį per anksti gimusiu vaikeliu.

 2019 02 10
 ***

Atsiliepimas mūsų “Facebook” paskyroje:

Tomas Biržietis 💯💯💯💯💯💯 ir personalas nuostabus ❤️ ačiū jum!

Viktorija S.

2019 01 21

***

Likau nustebinta, kokia šilta aplinka ir superinis, šiltas personalas. Nors man buvo atlikta laparoskopinė operacija, bet visas dienas kol gulėjau jaučiausi kaip namuose. Rekomenduoju. Tariu ačiū visam personalui – stiprybės ir sveikatos jums visiems.

Vilma Z.

2019 01 14

***

Prieš 12 metų, šią dieną (lapkričio 16 d. – P.Mažylio gimdymo namų past.), jūsų gimdymo namuose gimė mano dukra Goda. Tai buvo viena iš 8 gimusių mergaičių tą parą. Kasmet vis pagalvoju ir mintyse padėkoju medicinos personalui, gydytojai Giedrei Kapūstienei už profesionalumą, pagarbą, šilumą. Ačiū labai ir pučiame žvakeles ant torto kartu su dar tą dieną jūsų įstaigoje gimusiomis mergaitėmis. Mama Vaida.

P.S. Apie tą neįprastai gausiai gimusių mergaičių kiekį tada rašė ir „Kauno diena“.

KDMAzylis

2018 11 16

***

Noriu nuoširdžiai padėkoti pirmiausiai gyd. T. Biržiečiui už galimybę natūraliai pagimdyti antrąją dukrytę po Cezario pjūvio. Spalio 24 d. po 15 val gimė Miglė, 3742 g ir 50 cm sveika ir stipri mergaitė. Visas tas valandas gydytojas rūpinosi ir globojo mus, jutome stiprų palaikymą ir likome sužavėti gydytojo profesionalumu, švelnumu, nuoširdumu ir meile savo darbui. Viskas buvo tobula!
Dėkojame nuostabiam personalui, akušerėms, kurios padėjo patarimais ir rūpinosi mumis visą laiką, anesteziologei, sesutėms ir visam personalui. Ačiū už rūpestį ir už tai, kad leidote jaustis kaip namie.
P. Mažylio namai yra tikrai jaukūs, tad rekomenduočiau čia gimdyti visoms, kurios nenori jaustis lyg gimdančios „konvejeriu”, kurioms reikia jaukumo ir žmogiško dėmėsio!
Sėkmės!

Vaiva A.

2018 11 14

***

Su dideliu dėkingumo rašau šį komentarą. Teko įvertinti gimdymo namų komfortišką gimdyklą su burbuline vonia, personalo požiūrį į žmogų, į natūralų gimdymą. Dėkoju už rūpestingą nėštumo priežiūrą, kai gydytoja nuoširdžiai rūpinasi, bendrauja šiltai, gydytojai, kuri kelia tik pasitikėjimą G.Kapūstienei.
Gimdymo metu pasikeitus kelioms pamainom, akušerėms Rasai ir Jolantai, Deimantei už palaikymą, pozityvų požiūrį, gerą nuotaiką, padrąsinimą, slaugutei už burbuliukų vonią.
Ir už mūsų didutį kūdikėlį, kuris atėjo dalyvaujant gydytojui Sutkui ir akušerei Editai, kai jau skausmų iškamuotai (be nuskausminimo gimdant) padėjo nepasiduoti emocijoms, kiek įmanoma išlikti prote, ir greitai užgimti mažyliui, ko būtent tuomet ir reikėjo.
Naujagimių skyriui už pagalbą mūsų mažajam žmogui, akušeriniam už valerijonus ir visa kita.
Esate puikiausia gimdymo įstaiga, ne tik su istoriniu pastatu storomis, gražiomis sienom, bet turite ir didžiausią turtą motyvuotus, malonius, kompetetingus, žmogiškus darbuotojus, kur pacientas jums žmogus, o ne klientas, su vokeliais pinigų. Ačiū !!!!!!!!

Ilona

2018 10 28

***

2018.10.11 gimė didelis berniukas, esu be galo laiminga personalo darbu buvo profesionaliai sureaguota i esamą situaciją, psichologinis palaikymas buvo super, didelis Dėkui merginom iš dienos stacionaro, gydytojai Apanavičienei už nuojauta ir tvirtą nuomonę, gydytojai Rupšienei ir Akušerei Rasai už nuostabų darbą, vedėjui ir visiems kitiems. Dirbate sunkų darbą, labai tai gerbiu. Didžiausios sėkmės.

Laima Grigaitienė

2018.10.14

***

2018.09.11. daktaro Biržiečio dėka, pagimdžiau sūnų 5,570 kg. 61cm. Superinis, kolektyvas ačiū visiems už pagalbą, supratingumą. O daktarui T.Biržiečiui ypatingas ačiū už neapsakoma pagalbą gimdymo metu.

Agnė K.

***

2018.08.02 gimė dukrytė Nila. Tai jau trečias vaikas mūsų šeimoje ir visi jie gimė jūsų gimdymo namuose. Norime nuoširdžiai padėkoti gyd. J. Šakalienei ir susijusiam pagalbiniam personalui, kuris kaip ir per pirmus du gimdymus atliko savo darbą idealiai.
Ačiū jums už nuostabų darbą !!!

Jolanta Vengalienė

2018 09 08

***

Labai noriu padėkoti šių gimdymo namų personalui padėjusiam ateiti į šį pasaulį mūsų stebuklėliui, o ypač gydytojui Evaldui Sutkui. Sėkmės darbuose ir didelis Ačiū.
2018 03 25
***
Reikėjo giminaitei ginekologinės skubios pagalbos, nedelsiant kreipėmės pas gydytoją Snieguolę Martinkienę, kuri mums pagelbėjo. Po operacijos buvo profesionali, rūpestinga gydytoja. Priekaištų neturime. Didelis AČIŪ! Taip pat ačiū ir personalui.

Laima N.

***

Kovo 25 dieną gimė mūsų nuostabioji dukrytė. Gimdymas buvo nelengvas, viskas baigėsi skubiu Cezario pjūviu.Tad mūsų visa šeima norim tarti didelį Ačiū.

Ypatingą Ačiū tariu gydytojom R.Mackevičienei ir V.Rimaitienei. Už jų padrąsinančius žodžius, už palaikymą, už profesionalumą ir visapusišką priežiūrą gimdymo metu. Jų abiejų pastangų
dėka šiandien švenčiu pirmąją Mamyčių dieną. Linkiu joms kantrybės, sėkmės darbe ir asmeniniam gyvenime, neprarasti to žmogiškumo, supratimo ir atjautos savo pacientui.

Ačiū akušerijos skyriaus personalui, akušerei R.Laukaitienei. Jos pozityvumas ir naudingi patarimai padėjo suprasti daugelį nežinomų dalykų.

Ačiū Naujagimių skyriui, vedėjai D.Viršutienei už įneštą gerą nuotaiką ir patarimus ateičiai apie vaikučio auginimą. Naujagimių sesutės labai paslaugios, kiek kartų ėjo pas mane į palatą, kai buvo problemų su pienuku, ačiū už jų kantrybę ir geranoriškumą ir emocinį palaikymą kai jau galvojau nuleisti rankas. Tikėjomės pas jus sugrįžti nebent per antrą nėštumą, tačiau viskas pasisuko kiek kitaip. Teko grįžti su komplikacijom. Į pjūvį pateko didelė infekcija. Tad buvau paguldyta į ginekologijos skyrių. Taip, teko patirti vėl labai daug didelių skausmų, varginančių perrišimų, bet kaip gyd. S.Martinkienė pasakė: “Viskas dėl mano sveikatos ir geros savijautos”.

Gyd. H.Kažemėkaitytė ir ginekologijos sesutė Diana (atsiprašau bet pavardės nesužinojau) padėjo ištverti sunkias akimirkas, kai galvojau kad niekada nepagerės. Ačiū joms už vilties suteikimą ir kiekvienos dienos praskaidrinimą.

Ačiū moterų konsultacijos akušerei Rasai. Nuostabi medikė, labai maloni, labai sąžininga ir supratinga.Visų neįvardinsiu, bet dar kartą įsitikinau kad jūsų įstaigoje dirba puikūs specialistai. Ir ateityje tikrai rekomenduosiu visoms būsimoms mamytėms čia kreiptis 🙂

Visiems profesinės sėkmės ir ilgų gyvavimo metų.

Pagarbiai,

Vaida A.

***

Nėščiųjų baseino užsiėmimai kovo 8 tosios proga buvo nuostabūs! Šiltas vanduo, maloni muzika, paslaugus personalas… Tikras poilsis būsimoms mamytėms prieš rimtą darbą! 😉

Raminta D.