Dažnai užduodami klausimai

Ar į Jūsų gimdymo namus galima atvykti gimdyti iš kito miesto, ar tai bus mokama paslauga?

Gimdymas yra visiškai nemokamas, jeigu Jūs esate socialiai drausta. Taip pat visiškai nesvarbu kuriame mieste gyvenate.

Kokių daiktų reikės atvykstant gimdyti?

Atvykstant gimdyti atsivežkite savo asmens dokumentą ir nėščiosios kortelę (forma 113). Pasiimkite naktinių drabužių, įklotų, higienos priemonių (dantų šepetėlis, muilas, šampūnas), sauskelnių naujagimiui, vilnonių kojinyčių. Drabužėlius duodame, bet galite atsivežti ir savo.

Noriu gimdyti Jūsų gimdymo namuose. Ar galima atvažiuoti pasižiūrėti, pasikalbėti, ko reikia gimdyvei ir pan.?

Taip, besidominčias mūsų paslaugomis priimame kiekvieną dieną. Dar galite paskambinti tel. 37 220375, kad būtų reikiami specialistai. Jie organizuoja ir ekskursijas po ligoninę.

Koks laboratorijos darbo laikas?

Laboratorija dirba visą parą.

Ar pas jus teikiamos konsultacijos dėl maitinimo, naujagimių sveikatos, priežiūros?

Taip, pas mus veikia dienos konsultacijų centras, kur teikiame šias ir kitas ambulatorines paslaugas. Apie jas žiūrėkite mūsų svetainėje:

http://gimdymonamai.lt/ambulatorines-paslaugos/

Ar jūsų įstaigoje teikiamos tik su gimdymu susijusios paslaugos?

Mūsų dienos konsultacijų centre diagnozuojame, gydome, konsultuojame dar ir dėl ginekologinių problemų. Taip pat priimame mamas dėl maitinimo krūtimi klausimų ar kilusių problemų. Ps mus dirba ir kūdikių gydytojas. Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius skiria įvairias vandens ir kitas procedūras nėščiosioms bei atėjusioms su kūdikiais moterims.

Daugiau informacijos – svetainėje gimdymonamai.lt

Ar galima apžiūrėti jūsų įstaigą?

Esate visada laukiami darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. Taip pat rengiame paskaitėles nėščiosioms kiekvieną darbo dieną nuo 10 val. Po jų aprodome patalpas, atsakome į klausimus.

Noriu lankyti paskaitas apie nėštumą, gimdymą, motinystę. Kur registruotis?

Tiesiog ateikite bet kurią dieną iki 10 val. su nėščiosios pažyma ir asmens dokumentu. Paskaitos nemokamos, trunka apie 2 val. Daugiau informacijos http://gimdymonamai.lt/nesciuju-mokyklele/

Kokios sąlygos mamoms kūdikių baseine? Turite dušus?

Žinoma. Baseine vienu metu būna trys mamos su vaikučiais. Vietos užtenka. Kol mamos būna duše, mūsų darbuotojos pasirūpina vaikučiais. Daugiau informacijos http://gimdymonamai.lt/fizines-medicinos-ir-reabilitacijos-skyrius/kudikiu-baseinas/