p1050251

Keturių aukštų istoriniame pastate įsikūrę, šiuolaikine medicinine įranga aprūpinti, namų aplinka alsuojantys, gimdymo namai. 47 lovų stacionare kvalifikuotą akušerinę – ginekologinę pagalbą teikia gydytojai akušeriai-ginekologai, akušerės ir kitas slaugos personalas. Per metus čia gimdo virš 1000 moterų, ginekologijos skyriuje gydoma apie 1500 ligonių. Gimdymo namuose dirba 120 darbuotojų. Tai akušeriai-ginekologai, akušerės, neonatologai, slaugytojos, anesteziologai, reabilitologai, kineziterapeutai, šeimos gydytoja.

Gimdymo namai bendradarbiauja su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Kolegijų Medicinos fakultetais, todėl čia praktiką atlieka ir patirties semiasi studentai, rezidentai, būsimos akušerės ir bendrosios praktikos slaugytojos. Pagal mainų programą Erasmus atvyksta studentai iš įvairių užsienio šalių. Mūsų gimdymo namuose dirba praktikai-dėstytojai, dėstantys LSMU ir Kauno kolegijos Medicinos fakultete.

Gimdymo namuose suteikiama galimybė gydytis pacientėms iš visos Lietuvos ir užsienio, teikiama planinė ir skubi pagalba ištisą parą. Pacientėms užtikrinama kvalifikuota ir nuoširdi slauga.