p1050251

Keturių aukštų istoriniame pastate įsikūrę ir šiuolaikine medicinine įranga aprūpinta mūsų įstaiga alsuoja namų aplinka. 47 lovų stacionare kvalifikuotą akušerinę–ginekologinę pagalbą teikia gydytojai akušeriai-ginekologai, akušerės ir kitas slaugos personalas. Per metus čia gimdo per 1000 moterų, ginekologijos skyriuje gydoma apie 1500 ligonių. Gimdymo namuose dirba 120 darbuotojų. Tai akušeriai-ginekologai, akušerės, neonatologai, slaugytojos, anesteziologai, reabilitologai, kineziterapeutai, šeimos gydytoja.

Pacientėms teikiame visapusišką akušerinę pagalbą. Turime ir papildomų paslaugų tiek nėščiosioms, tiek pagimdžiusioms: veikia nėščiųjų mokyklėlė, 2002 m. atidarytas pirmasis Lietuvoje Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius, kuriame pradėta nėščiųjų mankšta vandenyje, o 2008 m. duris atvėrė kūdikių baseinas, kuriame mažyliai plukdomi nuo 2 gyvenimo mėnesio.

Gimdymo namai bendradarbiauja su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu, Kolegijų Medicinos fakultetais, todėl čia praktiką atlieka ir patirties semiasi studentai, rezidentai, būsimos akušerės ir bendrosios praktikos slaugytojos. Pagal mainų programą Erasmus atvyksta studentai iš įvairių užsienio šalių. Mūsų gimdymo namuose dirba praktikai-dėstytojai, dėstantys LSMU ir Kauno kolegijos Medicinos fakultete.

Gimdymo namuose suteikiama galimybė gydytis pacientėms iš visos Lietuvos ir užsienio, teikiama planinė ir skubi pagalba ištisą parą. Pacientėms užtikrinama kvalifikuota ir nuoširdi slauga.